Lista kierowników okręgów

Przejdź do treści

Dostępna nawigacja i informacje

Skorzystaj z poniższych łączy, aby szybko poruszać się po stronie. Numer dla każdego to klawisz skrótu.

Tłumaczyć

Jesteś na tej stronie: Lista zarządców okręgów

Za pomocą e-maili kierowników biur okręgowych.

Albany - Nowy Jork

ul. Waszyngtona 52,
Pokój 202 Bldg Południowy.
Rensselaer, Nowy Jork 12144

E-mail: Ann.Gallagher-Sagaas@ocfs.ny.gov

Telefon: 518-473-1675

Syrakuzy - Nowy Jork

Atrium
S. Salina 100, apartament 105
Syrakuzy, Nowy Jork 13202

E-mail: Christine.Kearney@ocfs.ny.gov

Telefon: 315-423-5417

Buffalo - Nowy Jork

Budynek Ellicott Square
295 Main Street, Apartament 590
Wyślij do: Suite 545
Buffalo, Nowy Jork 14203

E-mail: Jane.Sullivan@ocfs.ny.gov

Telefon: 716-847-3516

Rochester – NYSCB-Outstation

259 Monroe Avenue, apartament 303
Rochester, Nowy Jork 14607

E-mail: Jane.Sullivan@ocfs.ny.gov

Telefon: 585-238-8110

Westchester - Nowy Jork

117 East Stevens Avenue, apartament 300
Valhalla, Nowy Jork 10595

E-mail: Daniel.Diaz@ocfs.ny.gov

Telefon: 914-993-5370

Harlem - Nowy Jork

Adam Clayton Powell Jr. Urząd Stanu Bldg.
163 West 125th St., Apartament 1315
Nowy Jork, NY 10027

E-mail: Shawn.Chin-Chance@ocfs.ny.gov

Telefon: 212-961-4440

Dolny Manhattan – NYSCB

80 Maiden Lane, Apartament 401
Nowy Jork, NY 10038

E-mail: Brian.Pinto@ocfs.ny.gov

Telefon: 212-825-5710

Garden City - NYSCB

711 Stewart Avenue, Apartament 210
Garden City, Nowy Jork 11530

E-mail: Paola.Nappo-Ficarra@ocfs.ny.gov

Telefon: 516-743-4188