Ogólnostanowe szkolenie w zakresie usług młodzieżowych

Przejdź do treści

Dostępna nawigacja i informacje

Skorzystaj z poniższych łączy, aby szybko poruszać się po stronie. Numer dla każdego to klawisz skrótu.

Tłumaczyć

Jesteś na tej stronie: Ogólnokrajowe szkolenie dla młodzieży

Program Rozwoju Zawodowego (PDP) na Uniwersytecie w Albany zapewnia szkolenia i zasoby pomocnicze dla:

Zasoby

Regionalne kontakty szkoleniowe

Ogólnokrajowy kontakt szkoleniowy

Kontakt: Michael Cozzens, Koordynator Programu Szkoleniowego
Program Rozwoju Zawodowego, Rockefeller College, Uniwersytet w Albany
Adres: Uniwersytet w Albany, 4 Tower Place, 4 piętro, Albany, NY 12203
Telefon: (518) 442-6514
E-mail: mcozzens@albany.edu

Region 1

Kontakt: Kimberley Grose, Specjalista ds. Zaangażowania Młodzieży
Program rozwoju zawodowego, Rockefeller College, Uniwersytet w Albany
Adres: Biuro Regionalne NYS OCFS Buffalo
295 Main Street, Ellicott Square Building, apartament 545, Buffalo, NY 14203
Telefon: 716-847-3147
E-mail: Kimberly.Grose@ocfs.ny.gov

Region 2

Kontakt: Kendra Drake, Specjalista ds. Zaangażowania Młodzieży
Program rozwoju zawodowego, Rockefeller College, Uniwersytet w Albany
Adres: Biuro Regionalne NYS OCFS Rochester
259 Monroe Ave, pokój 307, Rochester, NY 14607
Telefon: 585-238-8525
E-mail: Kendra.drake@ocfs.ny.gov

Region 3

Kontakt: Katie Rushlo, Specjalista ds. Zaangażowania Młodzieży
Program rozwoju zawodowego, Rockefeller College, Uniwersytet w Albany
Adres: Biuro Regionalne NYS OCFS Syracuse
Atrium, 100 S. Salina St. - Apartament 350, Syrakuzy, NY 13202
Telefon: 315-423-1197
E-mail: Katie.Rushlo@ocfs.ny.gov

Region 4

Kontakt: Chelsea Perkins, Specjalista ds. Zaangażowania Młodzieży
Program rozwoju zawodowego, Rockefeller College, Uniwersytet w Albany
Adres: Biuro Regionalne NYS OCFS Albany
52 Washington Street, pokój 234 North, Rensselaer, NY 12144-2834
Telefon: 518-486-5184
E-mail: Chelsea.Perkins@ocfs.ny.gov

Region 5 (Biuro na Long Island)

Kontakt: Angela Cardarelli, Specjalista ds. Zaangażowania Młodzieży
Program rozwoju zawodowego, Rockefeller College, Uniwersytet w Albany
Adres: Biuro Regionalne NYS OCFS Spring Valley/Biuro Satelitarne Long Island
Budynek Biura Stanowego Perry Duryea
250 Veterans Highway, Apartament 2A-20, Hauppauge, Nowy Jork 11788
Telefon: 631-240-2500
E-mail: Angela.cardarelli@ocfs.ny.gov

Region 5 (Biuro Westchester)

Kontakt: Wolny

Region 6

Kontakt: Kim Dennis Walker, Specjalista ds. Zaangażowania Młodzieży
Program rozwoju zawodowego, Rockefeller College, Uniwersytet w Albany
Adres: Biuro regionalne NYS OCFS NYC
Budynek Stanowy im. Adama Claytona Powella
163 Zachodnia 125. Ulica
Nowy Jork, Nowy Jork 10027
Telefon: 212-383-2370
E-mail: Kim.Dennis-Walker@ocfs.ny.gov